***قوانین مخصوص به شاگردان حضوری آموزشگاه گلناز و فعال در انجمن***
زمان جاری : سه شنبه 04 مهر 1402 - 7:07 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


ارسال پاسخ
تعداد بازدید 534
نویسنده پیام
autumn_dream آفلاین


ارسال‌ها : 34
عضویت: 14 /10 /1397
محل زندگی: Shiraz
سن: 27

تشکر شده : 1
***قوانین مخصوص به شاگردان حضوری آموزشگاه گلناز و فعال در انجمن***
⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡

***قوانین مخصوص به شاگردان حضوری آموزشگاه گلناز و فعال در انجمن***


دوستان عزیز از اونجایی که من میدونم ممکنه عزیزان در هنگام ثبت نام با عجله از روی قوانین عبور کنند!!
و میدانم یه سری از قوانین رو که خب به طبع برای رعایت ادب اکثر ما پیش فرض رعایت میکنیم، اما قوانین ساده ولی سفت و سخت گیرانه ای هستند هرچند شامل چند سطر کوتاه و تنها مرتبط به شاگردان حضوری و نحوی فعالیت ایشان در این انجمن می باشد که در صورت رعایت نکردن باعث بی نظمی و ناراحتی و نقض حقوق خود شما عزیزان میشود!!!

*درواقع مطالعه ی این بخش از قوانین برای شاگردان حضوری آموزشگاه که قصد استفاده از انجمن را دارند برای ما در اولویت می باشد.

پس لطفا حتما این چند بخش کوتاه رو مطالعه کنین زیاد وقتتون رو نمیگیره!تصویر: /weblog/file/forum/smiles/15.gif

همچنین اگر هنوز بخش قوانین کلی انجمن رو مطالعه نکردید اینجا کلیک کنید.

* 1:
کاربران سایت می بایست در هنگام ساخت نام کاربری(ترجیحا انگلیسی) و ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. قوانين جمهوري اسلامي ایران را رعایت کنید و از ایجاد تاپیک در مورد وی پی ان یا فیلتر شکن و یا سایتهایی که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی فیلتر شدن خودداری کنید.

* 2:
کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناوینی از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خیلی مهم ، هر کی ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوری ، يك برنامه ، چطوری ميتونم و جملاتی شبيه به اين پيغامها جدا خودداری نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمایی در اين زمينه :* برای انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات کلیدی سوال خود استفاده كنيد.

* 3:
هرگونه بحثی* که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی* خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی* که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی* شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

* 4:
در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود ، از تبلیغات تجاری (سايت و غير) ،سايت هاي مشابه ،خودتان و دیگران جدا خودداری نمایید. در صورتی كه سايت شما فعاليت علمی،آموزشی و يا فرهنگی در حوزه های متفاوت غیر مشابه دارد با ذكر فعاليت سايت برای شناساندن آن به كاربران ميتوانيد امضا را به سايت خود لينك دهيد البته توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد . همچنين در سایت محلی در انجمن ساخته شده است که شما می توانید از آن جهت تبلیغ سایت و کارهای خود استفاده نمایید. در صورتی که به غیر از این عمل شود حساب آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

* 5:
دعوت،تبليغ و معرفي سايت شخصی و یا سایتهاي مشابه به * سایت و انجمن آموزشگاه " گلناز" golnazts.ir * به هرنحوه ،از طريق پيغام شخصي ،امضا يا در انجمن هاي سايت از مديران يا كاربران مجاز نمي باشد و در صورت مشاهده در اولين فرصت حساب كاربري ايشان حذف خواهد شد و همچنين آدرس سايت معرفي شده نيز ف ي ل ت ر خواهد شد .كپي آموزشها و مقالات سايت نيز تنها با ذكر نام منبع مجاز مي باشد.

* 6: ***مهم***
در صورتی كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهایی كه در اين انجمنها ذكر شده است در جایی ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم برای اطلاعات بيشتر ذكر نماييد. ***استفاده از عکس ها و نمونه کارهایی تحت عنوان *نمونه کار شاگردان و اساتید* مجتمع آموزشی گلناز ممنوع می باشد***

* 7: ***مهم***
کاربرانی که به صورت حضوری یا غیر حضوری شاگردان اساتید و مربیان آموزشگاه گلناز بوده یا هستند لطفا از ارسال تصاویر و ویدیو های آموزشی که در هنگام حضور در آموزشگاه تهیه کرده اند اکیدآ خودداری فرمایند.
***به دلیل حفظ حقوق شرعی و حقوق مادی سایر هنر آموزان، اساتید و آموزشگاه گلناز، در صورت مشاهده ارسال تصاویر و ویدیو های آموزشی کلاس های حضوری در انجمن، اكانت آن كاربر در اولین فرصتحذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.***
*به رسم انسانیت همچنین از ارسال ویدیو ها و تصاویر کلاسهای حضوری در سایر فضاهای مجازی از جمله شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان ازجمله(telegram,Instagram,whatsappو...) اکیدآ خودداری فرمایید.

* 8: ***مهم***
در صورتی که شما هنرجوی گرامی به فایل ها و عکس ها و آموزش هایی که تحت عنوان مطالب رمز دار در بخش های مربوطه سایت و انجمن جهت دسترسی و دانلود توسط هنرآموزان حضوری و ثبت نامی آموزشگاه گلناز قرار میگیرند دسترسی دارید، جهت حفظ حقوق مادی و معنوی خود و سایر هنرآموزان آموزشگاه گلناز اینگونه فایل ها را در بخش های دیگر انجمن ارسال نکنید،همچنین اینگونه فایل های خصوصی که مختص شما و سایر هنرجویان ثبت نامی حضوری میباشد را در سایر فضاهای مجازی از جمله شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان ازجمله(telegram,Instagram,whatsappو...) به اشتراک نگذارید. ***در صورت مشاهده ارسال فایل ها، تصاویر و ویدیو های آموزشی خصوصی و رمز دار مخصوص کلاس های حضوری در انجمن، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد.***

* 9:
***توجه داشته باشید این انجمن و سایت جهت آسایش خود شماست و اگر فایل های آموزشی و کمک آموزشی ضروری کلاس های حضوری تحت عنوان مطالب رمز دار ایجاد میشوند، جهت سهولت دسترسی شما و سایر هنرآموزان حضوری میباشد،لذا در صورت تخطی از قوانین و به اشتراک گذاری این نوع مطالب رمز دار در انجمن یا سایر فضاهای مجازی مدیران انجمن،اساتید و مربیان اشتراک فایل های آموزشی و کمک آموزشی به صورت رمز دار را در سایت و انجمن متوقف نموده و اشتراک فایل های مهم بین هنرآموزان به همان روال قبل (تهیه فتوکپی،پیرینت و دست گردانی) باز خواهد گشت، لذا جهت حفظ حقوق خود و دیگران به قوانین انجمن،سایت و آموزشگاه گلناز احترام گذاشته و سایر هنرآموزان را به رعایت قوانین ترغیب نمایید.
همچنین
*اطمینان داشته باشید که هرگز ویدیو های آموزشی کلاس های حضوری (به علت حضور سایرین در فیلم ها و حفظ حقوق مادی و شرعی هنرجویان،اساتید و آموزشگاه) به هیچ وجه تحت عنوان مطالب رمز دار یا ... و در سایر فضاهای مجازی توسط مدیران سایت و انجمن، اساتید و مربیان آموزشگاه گلناز ارسال نمیگردد و فقط فایل های جزوه ها و مطالب کمک آموزشی که قبلا به صورت فتوکپی و پیرینت ها دست گردان میشد، جهت سهولت دسترسی شما عزیزان در بخش های مربوطه انجمن و سایت آموزشگاه گلناز بارگذاری خواهد شد.

* 10:
عزیزان برای گرفتن پاسخ سوالات خود صبر و حوصله داشته باشید، همچنین باید توجه داشته باشید که مدیران سایت و انجمن نیز مانند شما انسان هستند و فقط در بعضی موارد اطلاعات بیشتری نسبت به شما دارند و همیشه نهایت سعیشان بر این است که جواب عزیزان را بدهند.

//

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡

امضای کاربر :

سایت مجتمع آموزشی گلناز

انجمن مجتمع آموزشی گلناز

یکشنبه 16 دی 1397 - 08:30
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
تاپیک های مرتبط
موضوع تاریخ تعداد پاسخ آخرین ارسال بازدید
[Post_Title] [Post_Date] [Post_Answer] [Post_Last_User] [Post_Hit]برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


تماس با ما | ***قوانین مخصوص به شاگردان حضوری آموزشگاه گلناز و فعال در انجمن*** | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS