***قوانین***
زمان جاری : سه شنبه 04 مهر 1402 - 6:03 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


ارسال پاسخ
تعداد بازدید 508
نویسنده پیام
autumn_dream آفلاین


ارسال‌ها : 34
عضویت: 14 /10 /1397
محل زندگی: Shiraz
سن: 27

تشکر شده : 1
***قوانین***
⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡

***قوانین***


*مهم* لطفا قبل از هرگونه فعالیت حتما این بخش را مطالعه نمایید*

*در صورت عدم توجه و تخطی از قوانین عواقب آن بر عهده فرد خاطی خواهد بود.*

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.

قانون شماره 1:
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در تارنما ، از واژههای مناسب در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده واژه های رکیک و نامناسب، همچنین استفاده از شماره تلفن و یا موبایل و یا نام سایت به جای نام کاربری خود اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگلیسی به جای فارسی ايجاد نماييد.

قانون شماره 2:
کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 3:
کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناوینی از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خیلی مهم ، هر کی ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوری ، يك برنامه ، چطوری ميتونم و جملاتی شبيه به اين پيغامها جدا خودداری نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمایی در اين زمينه :* برای انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات کلیدی سوال خود استفاده كنيد.

قانون شماره 4:
این سایت محلی جهت رد و بدل اطلاعات در رابطه با اهداف سايت می باشد. پس لطفاً سعی کنید مطالب خود را در رابطه با این موضوع و يا با موضوعات وابسته به آن ارسال نمایید و در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمن به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد كه در اين صورت، بنا به تشخیص مدیریت دسترسي كاربر مربوطه به سايت قطع خواهد شد.

قانون شماره 5:
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره 6:
در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 7:
در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود ، از تبلیغات تجاری (سايت و غير) ،سايت هاي مشابه ،خودتان و دیگران جدا خودداری نمایید. در صورتی كه سايت شما فعاليت علمی،آموزشی و يا فرهنگی در حوزه های متفاوت غیر مشابه دارد با ذكر فعاليت سايت برای شناساندن آن به كاربران ميتوانيد امضا را به سايت خود لينك دهيد البته توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد . همچنين در سایت محلی در انجمن ساخته شده است که شما می توانید از آن جهت تبلیغ سایت و کارهای خود استفاده نمایید. در صورتی که به غیر از این عمل شود حساب آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 8:
لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 9:
لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 10:
لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره 11:
مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدی در زمينه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ويروس یابی و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

قانون شماره 12:
در صورت مشاهده هر گونه بی احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 13:
چنانچه تاپیک و یا پیغامی* از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی* ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی* مطرح کنید تا آن مدیر نیز در اینباره شمارا راهنمایی* و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی* آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خودرا دریافت نخواهید کرد.

قانون شماره 14:
در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی* شود، چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند سریعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

قانون شماره 15:
در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی* در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 16:
هرگونه بحثی* که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی* خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی* که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی* شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 17:
دعوت،تبليغ و معرفي سايت شخصی و یا سایتهاي مشابه به * سایت و انجمن آموزشگاه " گلناز" golnazts.ir * به هرنحوه ،از طريق پيغام شخصي ،امضا يا در انجمن هاي سايت از مديران يا كاربران مجاز نمي باشد و در صورت مشاهده در اولين فرصت حساب كاربري ايشان حذف خواهد شد و همچنين آدرس سايت معرفي شده نيز ف ي ل ت ر خواهد شد .كپي آموزشها و مقالات سايت نيز تنها با ذكر نام منبع مجاز مي باشد.

قانون شماره 18:
در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی* آنرا برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفا آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی* برای مدير تارنما بفرستيد.

قانون شماره 19:
در صورتی كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهایی كه در اين انجمنها ذكر شده است در جایی ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم برای اطلاعات بيشتر ذكر نماييد. ***استفاده از عکس ها و نمونه کارهایی تحت عنوان *نمونه کار شاگردان و اساتید* مجتمع آموزشی گلناز ممنوع می باشد***

قانون شماره 20:
کاربرانی که به صورت حضوری یا غیر حضوری شاگردان اساتید و مربیان آموزشگاه گلناز بوده یا هستند لطفا از ارسال تصاویر و ویدیو های آموزشی که در هنگام حضور در آموزشگاه تهیه کرده اند اکیدآ خودداری فرمایند.
***به دلیل حفظ حقوق شرعی و حقوق مادی سایر هنر آموزان، اساتید و آموزشگاه گلناز، در صورت مشاهده ارسال تصاویر و ویدیو های آموزشی کلاس های حضوری در انجمن، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.***
*به رسم انسانیت همچنین از ارسال ویدیو ها و تصاویر کلاسهای حضوری در سایر فضاهای مجازی از جمله شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان ازجمله(telegram,Instagram,whatsappو...) اکیدآ خودداری فرمایید.

قانون شماره 21:
در صورتی که شما هنرجوی گرامی به فایل ها و عکس ها و آموزش هایی که تحت عنوان مطالب رمز دار در بخش های مربوطه سایت و انجمن جهت دسترسی و دانلود توسط هنرآموزان حضوری و ثبت نامی آموزشگاه گلناز قرار میگیرند دسترسی دارید، جهت حفظ حقوق مادی و معنوی خود و سایر هنرآموزان آموزشگاه گلناز اینگونه فایل ها را در بخش های دیگر انجمن ارسال نکنید،همچنین اینگونه فایل های خصوصی که مختص شما و سایر هنرجویان ثبت نامی حضوری میباشد را در سایر فضاهای مجازی از جمله شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان ازجمله(telegram,Instagram,whatsappو...) به اشتراک نگذارید. ***در صورت مشاهده ارسال فایل ها، تصاویر و ویدیو های آموزشی خصوصی و رمز دار مخصوص کلاس های حضوری در انجمن، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد.***

قانون شماره 22:
***
توجه داشته باشید این انجمن و سایت جهت آسایش خود شماست و اگر فایل های آموزشی و کمک آموزشی ضروری کلاس های حضوری تحت عنوان مطالب رمز دار ایجاد میشوند، جهت سهولت دسترسی شما و سایر هنرآموزان حضوری میباشد،لذا در صورت تخطی از قوانین و به اشتراک گذاری این نوع مطالب رمز دار در انجمن یا سایر فضاهای مجازی مدیران انجمن،اساتید و مربیان اشتراک فایل های آموزشی و کمک آموزشی به صورت رمز دار را در سایت و انجمن متوقف نموده و اشتراک فایل های مهم بین هنرآموزان به همان روال قبل (تهیه فتوکپی،پیرینت و دست گردانی) باز خواهد گشت، لذا جهت حفظ حقوق خود و دیگران به قوانین انجمن،سایت و آموزشگاه گلناز احترام گذاشته و سایر هنرآموزان را به رعایت قوانین ترغیب نمایید.
همچنین
*اطمینان داشته باشید که هرگز ویدیو های آموزشی کلاس های حضوری (به علت حضور سایرین در فیلم ها و حفظ حقوق مادی و شرعی هنرجویان،اساتید و آموزشگاه) به هیچ وجه تحت عنوان مطالب رمز دار یا ... و در سایر فضاهای مجازی توسط مدیران سایت و انجمن، اساتید و مربیان آموزشگاه گلناز ارسال نمیگردد و فقط فایل های جزوه ها و مطالب کمک آموزشی که قبلا به صورت فتوکپی و پیرینت ها دست گردان میشد، جهت سهولت دسترسی شما عزیزان در بخش های مربوطه انجمن و سایت آموزشگاه گلناز بارگذاری خواهد شد.

قانون شماره 23:
از ایجاد تاپیک در مورد وی پی ان یا فیلتر شکن و یا سایتهایی که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی فیلتر شدن خودداری کنید.

قانون شماره 24:
از ارسال نرم افزار در انجمن خودداری کنید.

قانون شماره 25:
توهین به مدیران و هر شخص دیگری دور از شخصیت انسانی می باشد، مخصوصا توهین به کسی که برای شما زحمت می کشد. عزیزان برای گرفتن پاسخ سوالات خود صبر و حوصله داشته باشید، همچنین باید توجه داشته باشید که مدیران نیز مانند شما انسان هستند و فقط در بعضی موارد اطلاعات بیشتری نسبت به شما دارند و همیشه نهایت سعیشان بر این است که جواب عزیزان را بدهند پس اگر نتوانستند جواب مناسبی به شما بدهند لایق توهین نمی باشند.

//

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.تصویر: /weblog/file/forum/smiles/15.gif⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡⟡

امضای کاربر :

سایت مجتمع آموزشی گلناز

انجمن مجتمع آموزشی گلناز

یکشنبه 16 دی 1397 - 05:32
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
تشکر شده: 1 کاربر از autumn_dream به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: rose &
ارسال پاسخ
تاپیک های مرتبط
موضوع تاریخ تعداد پاسخ آخرین ارسال بازدید
[Post_Title] [Post_Date] [Post_Answer] [Post_Last_User] [Post_Hit]برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


تماس با ما | ***قوانین*** | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS